برای استفاده از خدمات سایت Tarh.ir می بایست ابتدا در سایت ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. ثبت‌ نام کمتر از ۱ دقیقه طول می‌کشد. برای ثبت نام روی ورود/ثبت نام (سمت راست بالای سایت) کلیک کرده و دکمه عضویت در سایت را فشار دهید. پس از ثبت نام می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.
لطفاً نکات زیر را مطالعه نمایید :


  • تمام فایل های سایت توسط نرم افزار winrar ورژن ۵/۵ فشرده شده اند (برای حل مشکل باز نشدن فایل ها، winrar ورژن ۵/۵ را دانلود و نصب کنید).

  • برای بــاز کردن فــایل های ســایت، ورژن فتوشـاپ شمـا می بایست از ۹ به بالا باشد.


  • توجــه کنیــد در برخــی فایـل ها به منظــور کاهش حجم، لایه ها خاموش شده اند، برای روشن کردن، در پالت لایه ها بر روی آیکون چشم که در کنار لایه قرار دارد کلیک کنید.


  •  پس از ورود به حساب کاربری و از گزینه سوابق دانلود میتوانید فایل های خریداری شده را مجدداً دانلود نمایید.


  • چنانچه در فرآیند دانلود با مشکلی برخورده و یا فایل دانلود شده معیوب می باشد از قسمت تماس با ما با پشتیبانی تماس بگیرید.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

حل مشکل دانلود با IDM 

برخی از کاربران سایت با نرم افزار دانلود  IDM در دو مرورگر فایرفاکس و گوگل کروم مشکل دارند که اینجا به راهکاری برای این مرورگرها اشاره می کنیم 

قبل از هر چیز سعی کنید از آخرین ورژن نرم افزار IDM استفاده کنید

۱-  ابتدا وارد نرم افزار idm شوید و روی گزینه option کلیک کنید و در تب general دقت کنید تیک گزینه mozilla و chrome خورده باشد.

۲-  مطابق تصویر زیر در محیط کروم به مسیر روبرو بروید : menu —->more tools —->extensions سپس در قسمت extension نرم افزار idm را Enabled کنید.

idmhelp1

۳-  مطابق تصویر در محیط فایرفاکس به مسیر روبرو بروید :  menu —->add-ones حالا در قسمت extension نرم افزار idm را جستجو و نصب کنید.

idmhelp2